Wystartowała promocja, w której jest do zgarnięcia 100 zł bon na zakupy w sieci drogerii Rossmann. Nagrodę otrzymujesz za samo założenie Nest Konta osobistego w NEST Banku do 30 grudnia 2016. Więc łatwo zgarnąć bon i zyskać całkowicie darmowy rachunek. Tak proste promocje bez dodatkowych warunków to obecnie rzadkość. Tym bardziej, że są to konto i karta za 0 złotych, bez warunków, kruczków, gwiazdek i haczyków. Rachunek opisywałem już na blogu i zapraszam do zapoznania się pod tym linkiem z recenzją Nest Konta w NEST Banku.

Jak zdobyć 100 zł?

logo nest banku i opinie klientów

Źródło: NEST Bank

Konieczne jest otwarcie Nest Konta, np. kurierem, który przywiezie dokumenty do podpisu albo elektronicznie poprzez podpisanie umów przelewem. W tym drugim przypadku musisz mieć rachunek otwarty osobiście w placówce innego banku. Aby założyć NEST Konto wystarczy mieć ukończone 18 lat i adres zameldowania w Polsce.
Jest jeden warunek. Wystarczy, że nie składałeś do tej pory wniosku o konto i nie posiadałeś takiego w SMART Banku i Nest Banku. Jeżeli go nie spełniasz polecam otworzyć rachunek, np. współmałżonkowi albo pokazać promocję i ten wpis komuś z rodziny albo znajomych.

Warunki otrzymania bonu:

 1. Zakładasz konto.kalkulator-gotowkowy
 2. Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 3. Co najmniej raz zalogujesz się na rachunek w ciągu 30 dni od jego otwarcia.
 4. Nie zamkniesz konta, co najmniej do czasu otrzymania nagrody.

Nie musisz spełniać dodatkowych warunków i wykonywać transakcji. Bon na 100 złotych otrzymasz za samo otwarcie Nest Konta 🙂 Karta do konta nie jest wymagana ale nic za nią nie zapłacisz.
W ciągu 14 dni od założenia konta i zalogowania do systemu transakcyjnego bon zostanie (bezpłatnie) wysłany pocztą na Twój adres korespondencyjny.

Szczegóły promocji

Nest Bank informuje, że przygotował 1000 bonów. Więc promocja jest ograniczona ilościowo i warto się pospieszyć wysyłając wniosek już dziś.

Nest konto jest rachunkiem bez opłat

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  apliakcja mobilna nest bank opinie i funkcjonalności

  NEST Bank aplikacja

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty
 • 0 zł za przelewy krajowe zlecane przez Internet
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich sieci bankomatów w Polsce

Po otrzymaniu premii możesz bezpłatnie zamknąć konto, choć polecam użytkować je dalej. Ze względu na to, że jest to obecnie jedyne w pełni darmowe konto z kartą. Bez haczyków i konieczności spełniania innych warunków.

Czy warto zgarnąć 100 zł do ROSSMANNA za otwarcie NEST Konta?

Moim zdaniem warto zrobić sobie taki darmowy prezent i otworzyć rachunek w NEST Banku. 100 złotych w postaci bonu do drogerii Rosmann nie chodzi piechotą i jest to fajna promocja 🙂 Może być dobrym prezentem dla Twojej kobiety na święta. Tym bardziej, że NEST Bank nie wymaga żadnych obrotów kartą i przelewania wynagrodzenia na konto.

Bon 100 zł do ROSSMANNA za otwarcie NEST Konta
 • 4.73 / 5 5
15 głosów, średnia: 4.73 (wynik: 94%)
Polub artykuł albo zarekomenduj przyjaciołom:
 • gplus
 • pinterest

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
1000