ING Bank Śląski z jednej strony upraszcza i unowocześnia swoją ofertę. Przykładowo wprowadza wypłaty zbliżeniowe z bankomatów, skutecznie wdrożył aplikację mobilną i sieć wpłatomatów. Z drugiej strony, choć miesięczna opłata za kartę debetową nie wzrosła, to jednak limit zwalniający z opłaty zostanie podniesiony od kwietnia do 300zł. Jednak pojawił się znów pozytywny sygnał wysłany przez bank z lwem. Klienci korzystający z aplikacji mobilnej mogą już wspólnie rozliczać rachunki. Zakładając konto Direct w ING mają możliwość korzystania z aplikacji mobilnej ING BankMobile.

Wspólne rozliczanie w ING

ing-bank-slaski-opinie

Fot.: ING Bank Śląski

Jeżeli posiadasz ING BankMobile zainstalowany w telefonie cała procedura jest dość prosta. Nowa funkcjonalność nazywa się „Podziel wydatki”. Wystarczy że wybierzesz odpowiednie kontakty ze swojej książki adresowej. Wydatek możesz podzielić po połowie albo wedle uznania. Informacja o rozliczeniu zostanie przesłana do wybranego przez Ciebie kontaktu, za pomocą SMS-a albo e-maila. Zawiera min. numer rachunku i kwotę. W przypadku wiadomości na skrzynkę pocztową masz możliwość przesłania zdjęcia paragonu w formie załącznika. Co więcej paragony możesz zapisać w aplikacji i wrócić do niego w dowolnym momencie.

Jak zainstalować aplikację?

Aplikacja mobilna od ING działa poprawnie na wielu systemach operacyjnych. Nie tylko w smarfonach ale także w tabletach. Umożliwiając zainstalowanie programu w BlackBerry 10, Windows Phone 8.0, Android 2.2 oraz iOS 5 i nowszych. O jej popularności świadczą statystyki, czyli jak do tej pory ponad 765 tys. pobrań przez użytkowników.

Wersja na tablety jest bardziej funkcjonalna. Umożliwia wykonanie także spłaty kredytu oraz realizację przelewu z karty kredytowej.
Podstawowa forma dostępna na telefony pozwala min. na:

  • Sprawdzenie stanu konta i rachunku oszczędnościowego.
  • Wykonywanie przelewów.
  • Sprawdzenie historii transakcji.
  • Podgląd kursów walut.
  • Spłatę raty kredytu.
  • Doładowanie telefonu.

ING BankMobile może być także ciekawą formą przechowywania paragonów. Chroniąc je przed wyblaknięciem, zniszczeniem albo zagubieniem. Dość łatwo przejrzysz i odszukasz wybrane wydatki, dzięki oznaczaniu rachunków, np. „za kręgle”. Sortować możesz także dzięki oznaczeniu kwotą zakupu, datą albo przedmiotem, jakiego dotyczył wydatek.

ING BankMobile umożliwia rozliczenie rachunku wspólnie
19 głosów, średnia: 4.89 (wynik: 97%)
Polub artykuł albo zarekomenduj przyjaciołom:
  • gplus
  • pinterest

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
wpDiscuz