porównywarka kredytów bankowych

flickr.com

Pożyczki gotówkowe należą do najczęściej wybieranych produktów z oferty bankowej. Bardzo duża liczba ofert utrudnia samodzielne podjęcie decyzji i wydłuża czas poszukiwania. Dlatego oferuje na stronie możliwość skorzystania z kalkulatora pożyczek gotówkowych, który w klika minut pozwoli Ci wybrać najtańszą ofertę.

Porównywarka wyświetli wysokość raty oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wyboru najlepszej pożyczki:

  1. Zostawienie danych kontaktowych w poniższym formularzu.
  2. Kontakt pracownika banku.
  3. Decyzję odnośnie udzielenia kredytu gotówkowego (przelew otrzymasz na konto).

Jak korzystać z kalkulatora pożyczki gotówkowej ?

Wystarczy że określisz kwotę i czas kredytowania aby otrzymać aktualne zestawienie najlepszych ofert. Formularz zawiera także dodatkowe opcje, z których możesz skorzystać, np. raty stałe albo malejące, ubezpieczenie kredytu, itp. Pozwalają one na bardziej szczegółowe dopasowanie oferty do Twoich potrzeb. Część banków proponuje także skorzystanie z innych usług, min. darmowego rachunku osobistego, którego posiadanie może obniżyć wysokość miesięcznej raty.

Korzystając z kalkulatora pożyczki gotówkowej pamiętaj, iż Twoje dane osobowe podawane w wniosku są bezpieczne. Bank wymaga tylko podstawowych informacji, umożliwiających kontakt z Tobą w celu potwierdzenia oferty i podjęcia decyzji. Wypełnienie i wysłanie wniosku jest darmowe, nic nie płacisz także jeżeli nie otrzymasz pożyczki albo rozmyślisz się przed podpisaniem umowy.

Dbam o Twoje bezpieczeństwo:

  • Kalkulator oferuje tylko gotówkowe kredyty bankowe. Bezpieczniejsze od ofert w chwilówkach, które naliczają wysokie odsetki.
  • Pożyczki gotówkowe przez Internet przyznawane są szybciej niż te w placówkach banków. Pieniądze otrzymasz na Twoje konto w dowolnym banku.
  • Możesz sprawdzić w komentarzach opinie klientów o pożyczce w wybranym banku albo dodać własną recenzję. Określ jak szybko otrzymałeś/aś kredyt.

Na co zwrócić uwagę wybierając pożyczkę ?

Kalkulator pożyczki gotówkowej

flickr.com

Większość banków nie wymaga określania przeznaczenia kwoty pożyczki. Jednak w niektórych jasne podanie celu na jaki zaciągasz pożyczkę gotówkową może przesądzić o jej otrzymaniu. Pamiętaj że w większości przypadków konieczne jest przedstawienie zaświadczenia o zarobkach. Ich wysokość przesądza o maksymalnej kwocie jaką możesz pożyczyć. Tylko przy wyższych kwotach praktykowane jest dodatkowe zabezpieczenie lub poręczenie osoby trzeciej.

Rozpatrywanie wniosku trwa obecnie coraz krócej, a dzięki formularzowi wypełnionemu online procedura przebiega sprawniej. Korzystając z kalkulatora zamiast żmudnego przeszukiwania indywidualnych ofert w wielu bankach oszczędzasz czas i pieniądze.

Kalkulator pożyczki gotówkowej
  • 4.93 / 5 5
59 głosów, średnia: 4.93 (wynik: 98%)

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Kalkulator pożyczki gotówkowej"

avatar
1000
Dominikia
Gość
Dominikia

Coraz więcej osób korzysta z takich kalkulatorów bo jest to niezwykle pomocne narzędzie. Dzięki temu, człowiekowi rozjaśnia się nieco sytuacja związana z finansami. Takie narzędzia są pomocne kiedy szukamy dla siebie odpowiedniej oferty.

Eryk
Gość
Eryk

Wysłałem wnioski o kredyty gotówkowe do banków millennium i bgż bnp paribas.
Odezwali się z millennium i pieniądze następnego dnia były na moim koncie, polecam 🙂

tamara
Gość
tamara

Czy mogę wysłać jednocześnie wnioski do kilku banków i wybrać najlepszą propozycje pożyczki gotówkowej?

bankuje.pl
Gość
bankuje.pl

Tak, w ten sposób także zwiększasz swoje szanse na otrzymanie pożyczki.

Monika 29
Gość
Monika 29

Czy zaciąganie pożyczek w takim kalkulatorze online jest bezpieczne?

bankuje.pl
Gość
bankuje.pl

Tak, kalkulator pożyczek gotówkowych online ułatwia porównanie ofert. Wybierając pożyczkę zostajesz przeniesiona do witryny wybranego banku. Więc jest to w pełni bezpieczna forma.