Bank Inteligo od pewnego czasu dość intensywnie promuje swój program poleceń pod nazwą Mam Inteligo. Obecnie trwa kolejna edycja programu, pozwalająca na zarabianiu na poleconych klientach. Promocja dotyczy kont osobistych banku, i bazuje na systemie polecających i poleconych osób. Do zgarnięcia jest 100 złotych. Warunkiem założenia konta przez Internet, jest podpisanie umów poprzez kuriera, który dostarcza od razu kartę debetową do konta.

Na czym polega Mam Inteligo ?

inteligo program poleceń

Źródło: Inteligo

Aby wziąć udział w programie poleceń, trzeba wypełnić formularz rejestracyjny. Muszą to zrobić także, polecający, którzy korzystali z poprzedniej edycji programu. Jak twierdzi bank zasady są dość proste. Dotychczasowy klient zarabia na poleceniu rachunku osobistego 50 zł. Zaś osoba, która założyła konto osobiste z rekomendacji 100 zł. Kodem polecającym, pozwalającym jednocześnie na rozpoznanie osoby polecającej w systemie jest przypisany numer telefonu komórkowego. Ten, który podałeś/aś w systemie transakcyjnym banku. Inteligo przypomina o możliwości jego zmiany w telefonicznej infolinii.

Podstawowy warunek, który pozwala otrzymać 100 zł, to dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą, na kwotę minimum 200 zł. W czasie do 30 dni kalendarzowych liczonych od daty otwarcia rachunku. Inteligo dopuszcza wykonanie transakcji bezgotówkowych, także aplikacją IKO. Do promocji nie są wliczane transakcje, które zostały wykonane w Internecie. Może być to kilka mniejszych transakcji bezgotówkowych, których łączna wartośc wyniesie minimum dwieście złotych.
Szczegółowo sytuacja wygląda, tak iż osoba polecająca, przekazuje kod MGM (nr telefonu) nowemu klientowi (osobie polecanej). Numer należy podać w odpowiednim polu formularza na stronie maminteligo.pl. Wniosek musi dotyczyć konta osobistego z kartą płatniczą.

Do wygrania 1000 zł

Świąteczne wydatkiOsoby polecające mają szansę na wygranie nagrody głównej w wysokości 1000 zł. Kwota ta przysługuje za zajęcie pierwszego miejsca, czyli uzyskania największej liczby poleceń. Warto dodać iż muszą to być polecenia „skuteczne”, czyli takie, które zakończyły się założeniem konta osobistego w banku. Odpowiednio za drugie i trzecie miejsce jest to 600 zł i 300 zł. Po rozstrzygnięciu konkursu nagrody pieniężne mają trafić na rachunki osobiste zwycięzców.

Kto może skorzystać z promocji

Bank jako nowego klienta kwalifikuje osobę, która w okresie 3 lata wstecz, liczonych od daty startu programu poleceń, nie posiadała konta w Inteligo. Wymóg dotyczy zarówno rachunku osobistego, jaki i firmowego, oszczędnościowego albo wspólnego.
Warto pamiętać iż kartę debetową do konta, otrzymujemy zaraz po założeniu rachunku. Kurier dostarcza ją wraz z umowami z banku.

Kolejna edycja programu poleceń Inteligo
  • 4.50 / 5 5
2 głosy, średnia: 4.50 (wynik: 92%)
Polub artykuł albo zarekomenduj przyjaciołom:
  • gplus
  • pinterest

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Kolejna edycja programu poleceń Inteligo"

avatar
1000
kkk6969
Gość
kkk6969

Mam to konto i polecam – jak ktoś potrzebuje kodu polecającego to polecam swój.