Zdarzają się sytuacje gdy potrzebujemy niedużej kwoty a nie otrzymaliśmy jeszcze wynagrodzenia i nasze konto świeci pustkami. Wielu klientów banków zainteresowanych jest więc możliwością uzyskania debetu w rachunku. Dziś przyjrzymy się limitowi odnawialnemu dla konta osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync). Sprawdzimy jakie jest oprocentowanie i pozostałe koszty uzyskania tej formy debetu. Dowiemy się także jak wygląda procedura przyznania krótkoterminowej pożyczki.

Aktualizacja – maj 2014: Alior Sync zmienił nazwę na T-Mobile Usługi Bankowe.

Limit odnawialny w rachunku pod lupą

Omawianą ofertę banku wyszczególniłem w punktach poniżej. Po zapoznaniu się z podstawowymi parametrami przyznawanego t-mobile-uslugi-bankowe.limitu mogę stwierdzić iż pożyczka jest dość atrakcyjna.

 • niskie oprocentowanie limitu: 9,6%
 • niska opłata za przyznanie limitu: 0,5% przyznanej kwoty min. 25 zł
 • stała stawka oprocentowania bez względu na przyznaną kwotę limitu
 • jeśli jesteś już Klientem Alior Sync, wniosek o limit możesz złożyć bezpośrednio w bankowości internetowej

Limit dostępny przez Internet

Podstawowym warunkiem, jaki uprawnia nas do skorzystania z limitu jest oczywiście posiadania konta w T-Mobile Usługi Bankowe. Na szczęście obecnie jego prowadzenie jest darmowe tak jak i podstawowa karta debetowa. Założenie rachunku trwa zwykle od jednego dnia (umowa potwierdzona przelewem) do kilku dni roboczych (dokumenty dostarczone bezpłatnie przez kuriera).

Limit odnawialny dostępny jest, jak nie trudno zgadnąć przez Internet. Aby go zyskać powinniśmy postępować wg procedury opisanej przez bank.
1 Logujemy się na konto i w zakładce Narzędzia wybieramy Centrum Produktów oraz Wniosek o limit w rachunku. Klikając na przycisk „Złóż wniosek”.
Wypełniając formularz podajemy dane osobowe oraz informacje o źródłach naszych dochodów. Określamy jakiej wysokości limit nas interesuje. Co ciekawe wstępną decyzję dotyczącą przyznania limitu poznamy już w trakcie wypełniania wniosku.
2 W przypadku pozytywnej wstępnej decyzji bank poprosi nas o wybór sposobu potwierdzenia uzyskiwanego dochodu. Są 2 możliwości:

 • Weryfikacja dochodu online: Polega na zalogowaniu się do bankowości internetowej banku, na konto w którym otrzymujemy wynagrodzenie (bez konieczności opuszczania naszego wniosku) – system automatycznie pobierze informacje o Twoich dochodach.
 • Pośrednictwo kuriera: Wystarczy, że do przesyłki zwrotnej, dostarczonej przez kuriera, załączysz zaświadczenie o zatrudnieniu i osiąganych dochodach.

3 Po wysłaniu wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant T-Mobile Usługi Bankowe
Konsultant zweryfikuje dane podane we wniosku, poprosi o dane Twojego pracodawcy (nazwę firmy, adres, numer telefonu i numer NIP) oraz przedstawi szczegółowe warunki oferty. W przypadku pozytywnej decyzji nastąpi ponowny kontakt telefoniczny i w zależności od Twojego wyboru

 • umowa zostanie zawarta podczas rozmowy (opcja dostępna w przypadku limitu do kwoty 20.000 zł oraz weryfikacji dochodu online – w takiej sytuacji otrzymasz umowę na swój adres e-mail)
 • lub nastąpi umówienie wizyty kuriera, który dostarczy umowę do podpisania

4 Kwota przyznanego limitu odnawialnego powiększy środki dostępne na Twoim rachunku niezwłocznie po zawarciu umowy telefonicznie lub po zweryfikowaniu przesyłki zwrotnej dostarczonej do banku przez kuriera.

Limit odnawialny w T-Mobile Usługi Bankowe
 • 4.71 / 5 5
24 głosy, średnia: 4.71 (wynik: 94%)
Polub artykuł albo zarekomenduj przyjaciołom:
 • gplus
 • pinterest

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
1000