apliakcja mobilna nest bank opinie i funkcjonalności

NEST Bank aplikacja

Sprawdź opinie o rachunku osobistym w NEST Banku. Przetestowałem kartę oraz NEST Konto i sprawdziłem czy prawdą jest, że klienci praktycznie nie ponoszą za nie opłat. Nest Bank jest instytucją finansową, która powstała z połączenia BIZ Banku oraz Banku SMART. Podstawowym kanałem dostępu jest Internet.

Z rachunku można korzystać przez komputery, laptopy, smartfony i tablety. Zarówno poprzez przeglądarkę internetową jak i instalując aplikację mobilną w telefonie. Bank rozwija sieć oddziałów w całym kraju, gdzie można zlecać transakcje np. w przypadku awarii kanałów elektronicznych. Poznaj ten rachunek i załóż go przez Internet korzystając z darmowego dostarczenia umów kurierem.

Konto osobiste nr 1 w rankingu

Nie bez powodu konto osobiste w Nest Banku jest zwycięzcą wielu rankingów. Nest Konto jest darmowe w użytkowaniu bez konieczności spełniania innych warunków. Na rachunek nie musisz przelewać wynagrodzenia ani też innych świadczeń. Dzięki darmowemu prowadzeniu konta, karty i bezpłatnym bankomatom Nest Bank zbiera bardzo pozytywne opinie wśród klientów. Opisywałem go już we wpisie zawierającym opinie o Nest Banku na blogu.

Zerowe opłaty dla Nest Konta

 • Prowadzenie konta – 0 zł bez wymogów
 • Przelewy wewnętrzne i krajowe zewnętrzne – 0 zł bez ograniczeń
 • Przelewy przychodzące – 0 zł bez wymogów
 • Przelewy do Urzędu Skarbowego i ZUS – 0 zł bez ograniczeń
 • Przelew SEPA czyli w euro – 0 zł bez kruczków
 • Wpłata gotówki w oddziale Nest Banku – 0 zł bez limitów
 • Pobranie wyciągu miesięcznego przez Internet – 0 zł bez limitów

NEST Bank jest bezpieczny

rodzinna placówka nest banku

Oddział Nest Bank

Posiadając pieniądze na Nest Koncie możesz czuć się całkowicie bezpiecznie. Bank ten podlega ochronie środków, którą zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Wszystkie Twoje pieniądze utrzymywane w Nest Banku na kontach osobistym, walutowym, oszczędnościowym i lokatach posiadają gwarancje BFG. W przypadku bardzo mało prawdopodobnego bankructwa odzyskasz 100% lokowanych w banku środków do równowartości 100 tys. euro. Jest to pełnoprawny bank, więc tak jak inne podlega nadzorowi ze strony KNF (Komisji Nadzoru Finansowego). Słowo „Nest” oznacza gniazdo, a sam bank jest instytucją przyjazną rodzinie, do czego nawiązuje w ofercie.

Nieliczne opłaty dla karty

opłaty dla karty debetowej płatniczej

Karta płatnicza

Po założeniu konta Nest Bank wyrobi dla Ciebie kartę płatniczą, zwaną również debetową i bankomatową. Za jej pomocą możesz płacić nie tylko w sklepach tradycyjnych. Również w Internecie oraz używać jej do wypłat gotówki z bankomatów.

Karta posiada możliwość wpłacania środków w wpłatomatach. Płatności zbliżeniowe do 50 zł możesz samodzielnie aktywować albo deaktywować w bankomatach BZ WBK (bezpłatnie). Aby móc płacić w Internecie kartą oraz wykonywać transakcje zbliżeniowe pierwsza transakcja kartą powinna być z użyciem kodu PIN (np. wypłata z bankomatu).

Prowizje dotyczące Twojej karty

 • Wydanie i dostarczenie karty płatniczej pocztą – 0 zł
 • Miesięczne i roczne użytkowanie karty – 0 zł
 • Wypłaty z bankomatów BZ WBK – 0 zł
 • Wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju – 0 zł
 • Wypłaty usługą CasBack w sklepach – 0 zł
 • Wypłata z bankomatów za granicą – 5 zł
 • Płatności kartą w Polsce – 0 zł
 • Płatności kartą w krajowych sklepach internetowych – 0 zł
 • Zastrzeżenie / wznowienie podstawowej karty – 0 zł
 • Aktywacja / deaktywacja płatności zbliżeniowych – 0 zł

Aby otworzyć Nest Konto wystarczy być pełnoletnim

nest bank logo i opinie klientów

NEST Bank logo

Darmowe konto osobiste w Nest Banku możesz otworzyć bezpłatnie wysyłając wniosek internetowy. Jedynymi wymogami są ukończenie 18 lat i Polski adres zameldowania. Konto może otworzyć każdy (student, pracujący, rencista, emeryt, bezrobotny). Z dokumentów i danych będą potrzebne: dowód osobisty albo paszport, nr tel., email.
Link poniżej przekieruje Cię na witrynę Nest Banku do odpowiedniego formularza. Wypełnij wniosek elektroniczny a umowy dostarczy do Ciebie bezpłatnie kurier. Możesz również wybrać opcję potwierdzenia umowy konta elektronicznie (przelewem), jednak kurier jest moim zdaniem pewniejszą formą. Wzór umów dostaniesz na adres, e-mail aby się z nimi zapoznać. Nie musisz ich drukować, kurier będzie je posiadał.

Kliknij: Wniosek o Konto na stronie NEST Banku

Formy podpisania umowy:

 • KURIER – przywiezie dokumenty za darmo na Twój adres korespondencyjny i podpisane dostarczy bezpłatnie do Nest Banku. Zweryfikuje oczywiście czy Ty to Ty 😉 na podstawie danych z dokumentu tożsamości podanych we wniosku (dowodu osobistego albo paszportu).
 • PRZELEW WERYFIKACYJNY – za jego pomocą popiszesz umowę, jeżeli masz już swoje konto w innym banku (założone w oddziale). Przelewasz 1 zł na nr rachunku pokazany na kolejnej stronie wniosku. Logujesz się na dotychczasowe konto a tytuł przelewu będzie podany automatycznie. W przelewie zwrotnym otrzymasz dane potrzebne do zalogowania na konto.
Ograniczenia w zakładaniu kont przelewem:

 1. Obecnie banki w Polsce stosują restrykcje przy otwieraniu kont przelewem. Rachunek możesz otworzyć w ten sposób, jeżeli konto, z którego wykonasz przelew potwierdzający dane na nowe konto będzie założony w oddziale banku. Więc nie uda się otworzyć konta całkowicie elektronicznie, jeżeli poprzednie Twoje konto było założone również przelewem z innego banku.
 2. Drugim ograniczeniem jest dostępność banków. Nie wszystkie w Polsce zgodziły się na przystąpienie do systemu, więc nie z każdego banku można wykonać przelew weryfikacyjny. Lista dostępnych banków znajduje się w formularzu wniosku.

Zakładając Nest Konto komplet informacji otrzymasz od banku także na podany we wniosku adres e-mail.

Pytania, oceny i opinie o Nest Banku w komentarzach 🙂

Zapraszam do pisania pytań i spostrzeżeń zawierających opinie na temat Nest Konta w komentarzach pod artykułem. Najczęściej padają pytania czy Nest Konto jest całkowicie darmowe? Tak jest i opłaty dotyczą głównie rzadko wykonywanych transakcji. Pytajcie, wystawiajcie opinie i pomóżcie mi opisać ten rachunek jeszcze dokładniej. Pomagajmy sobie wzajemnie 🙂

Kliknij: Wniosek o Konto na stronie NEST Banku

Konto w NEST Banku – moja i Wasze opinie
 • 4.96 / 5 5
47 głosów, średnia: 4.96 (wynik: 99%)

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Konto w NEST Banku – moja i Wasze opinie"

avatar
1000
Darek
Gość
Darek

Czy w Nest Banku muszę dostawać na konto wypłatę żeby było za 0 złotych?