eKonto mobilne oraz eKonto mobilne plus, są nowoczesnymi produktami depozytowymi mBanku. Jeśli na eKonto mobilne plus zaksięgowany zostanie miesięczny wpływ o minimalnej wysokości 1000 zł, prowadzenie będzie bezpłatne. eKonto mobilne z założenia pozostaje bezpłatne bezwarunkowo. Przy obu kontach nie płaci się za wydanie karty. Opłata za jej użytkowanie to 4 zł miesięcznie. Opłata jest zerowana w wypadku wydania kartą kwoty minimum 200 zł miesięcznie. Oba konta założysz on-line. Środki lokowane na wyżej wymienionych kontach są oprocentowane według stopy 4 % dla środków do 3 tysięcy złotych. Klienci mogą wypłacać z eKonta mobilnego plus bezpłatnie pieniądze ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. eKonto mobilne daje możliwość darmowych wypłat z 7800 bankomatów w kraju.

Dostęp do rachunku w mBanku

Klienci mBanku mogą ingerować w swój kapitał przez:

  • internetowy serwis transakcyjny
  • mobilny serwis transakcyjny (m.in. dla telefonów komórkowych)
  • mLinię (telefoniczne centrum obsługi klienta)
  • SMS
mBank_opinie_logo

Źródło: mBank

Obecnie istnieje już możliwość założenia konta bankowego w mBanku całkowicie online. Nie musimy już czekać na telefon od konsultanta z danego banku i umawiać się na wizytę kuriera. Pozwoli nam to zaoszczędzić czas, bo potwierdzenie konta przelewem zajmuje dosłownie chwilę.

Zakładanie eKonta mobilnego

Pamiętać należy o spełnieniu kilku warunków:

  • Trzeba posiadać konto w innym banku – warunek oczywisty.
  • Dane w przelewie muszą być identyczne jak te w wypełnionym wniosku- w przypadku nawet małej niezgodności typu zastosowanie skrótu nazwy ulicy wniosek zostanie odrzucony.
  • Przelew nie może zostać wysłany z konta wspólnego – musimy być jedynym właścicielem tego konta.

Po zaksięgowaniu przelewu mBank sprawdza zgodność danych. Jeśli nic nie będzie budziło zastrzeżeń dostaniemy powiadomienie e- mail bądź SMS. Od tej chwili nasze konto będzie aktywne. Jeśli we wniosku wyraziliśmy chęć wyrobienia karty płatniczej, zostanie ona wysłana listem na nasz adres korespondencyjny.smartfon-telefon

Konta internetowe nie dziwią już nikogo

Konto bankowe takie jak eKonto mobilne od mBanku to obecnie coś niezbędnego. Oprócz wpływów wynagrodzenia możesz płacić z niego rachunki czy zrobić przelew żonie. Jeśli nie jesteś fanem wizyt w oddziale, lubisz płacić kartą i uważasz to za wygodne to konto internetowe jest stworzone dla Ciebie. Zyskujesz wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu. Zakładając konto online w mBanku zyskujemy kontakt z bankiem nie tylko poprzez oddział czy infolinię ale przez e-mail czy czat z konsultantem. Każde niespodziewane zdarzenie na koncie czy naszą wątpliwość możemy wyjaśnić bez wychodzenia z domu.

Nowe eKonta od mBanku pod lupą
  • 4.67 / 5 5
3 głosy, średnia: 4.67 (wynik: 94%)
Polub artykuł albo zarekomenduj przyjaciołom:
  • gplus
  • pinterest

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
1000