mBank chciał wprowadzić zmiany w swoim serwisie transakcyjnym. W rezultacie stworzył zupełnie nowy system by ułatwić swoim klientom korzystanie ze swych finansów. Dzięki przejrzystemu wyglądowi korzystanie z usług bankowych powinno być proste – nie ważne czy łączysz się z bankiem przez laptop, telefon czy tablet. mBank stawia na wygodę – Twoją wygodę.
Projekt nowego serwisu transakcyjnego mBank podąża za nowoczesnymi trendami graficznymi. Jednakże nie ma tu przepychu. Jest estetyczny i czytelny. Posiada ogrom nowych funkcji i usprawnień.

Wybór systemu logowania

mBank dał swym klientom wybór – mogłeś logować się do starej lub nowej wersji serwisu. Jednakże większość klientów wybrało nową wersję. Sukcesywnie do końca 2014 roku poprzednia wersja była wyłączana – uznano to za odpowiedni czas na „przyzwyczajenie” użytkowników do tego, co nowe. Czas wyłączenia mBank obliczył na podstawie statystyk logowania swych klientów. Konkretną datę wyłączenia serwisu w starej opcji mBank podał swoim klientom indywidualnie – poprzez komunikaty w obu wersjach serwisu transakcyjnego. Niektórzy z klientów zastanawiali się czy takie działanie mBanku jest zgodne z regulaminem. mBank wyjaśnia tę wątpliwość na podstawie 37 paragrafu Regulaminu otwierania i prowadzenia konta.

Źródło: mBank.pl

Źródło: mBank.pl

Logowanie do nowego serwisu

Aby zalogować się do nowego serwisu trzeba wejść na stronę mbank.pl/login . Przy logowaniu użyj swojego dotychczasowego identyfikatora i hasła. Nowa opcja daje Ci dodatkowe dwie możliwości logowania. Możesz zalogować się przy użyciu numeru swojej karty w mBanku. Pamiętaj, że musi być ona aktywna. Druga możliwość to nadanie sobie własnej unikalnej nazwy użytkownika. Zastanawiasz się czy Twoja obecna przeglądarka www podoła wymaganiom serwisu? Na stronie mBanku widnieje informacja, z której wynika, że jeśli zależy Ci na jak największym komforcie korzystania z nowego serwisu transakcyjnego to powinieneś użyć jednej z wymienionych poniżej:

 • Google Chrome, wersja 24 i nowsza
 • Mozilla Firefox, wersja 14.01 i nowsza
 • Microsoft Windows Internet Explorer 9 i nowsza

Wymienione przeglądarki to jedne z najpopularniejszych na rynku i serwis transakcyjny działa na nich płynnie, bez zacięć i błędów.

Nowe funkcje serwisu

Wraz z pojawieniem się nowej wersji serwisu transakcyjnego mBank pojawiły się jego zupełnie nowe funkcje. Niemniej jednak wszelka funkcjonalność poprzednika została w pełni zachowana.

Nowe funkcje to między innymi:

 • program rabatowy mOkazje – sposób na oszczędzanie podczas zakupów
 • mNawigacja – łatwe zarządzanie domowym budżetem
 • ekspert online – możliwość czatu z pracownikiem banku bez konieczności wychodzenia z domu, wideorozmowa, połączenie głosowe i czat web
 • pasek finansów – od razu po zalogowaniu widzisz stan Twojego konta rozliczeniowego i oszczędności
 • przelew na telefon – umożliwiający wysłanie środków nawet jeśli nie znasz numeru rachunku odbiorcy.

Już dziś przekonaj się jak prosty w obsłudze jest nowy serwis transakcyjny mBanku.

Nowy system transakcyjny mBanku
 • 4.85 / 5 5
20 głosów, średnia: 4.85 (wynik: 96%)
Polub artykuł albo zarekomenduj przyjaciołom:
 • gplus
 • pinterest

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Nowy system transakcyjny mBanku"

avatar
1000
Natalia
Gość

A to nie jest tak, że ten system został wprowadzony już jakiś czas temu? Czy wtedy była to opcja i można było zostać przy starym lub wybrać nowy, a teraz obowiązkowo trzeba przejść na ten pierwszy?