Serwis bankuje.pl powstał aby umożliwić Wam zapoznanie się z ofertą instytucji finansowych. Prześwietlam i porównuje produkty oferowane przez ubezpieczycieli, banki i firmy pozabankowe. Staram się prześwietlać konta bankowe, rachunki oszczędnościowe, lokaty i ubezpieczenia. Wszystko od strony użytkownika, bez pisania pod dyktando wybranego podmiotu. Rzetelnie i dość prostym językiem, bez specjalistycznego żargonu finansowego.

Zadania strony

kalkulator-gotowkowyStrona ma propagować oszczędzanie i rozsądne inwestowanie środków. Bez popadania w nadmierny konumpcjonizm i zadłużania się. Do tego potrzebna jest wiedza z zakresu finansów i najważniejszy czynnik, czyli zdrowy rozsądek. Bankuje.pl ma przybliżać czytelnikom zagadnienia ekonomiczne, bez popadania w nadmiernie skomplikowane instrumenty finansowe. Zgodnie z zasadą inwestowania tylko w rzeczy, które rozumiesz. Z tego powodu nie znajdziesz w tym serwisie pozytywnych opisów instrumentów, które często generują straty. Przykładowo kontraktów terminowych na rynku giełdowym i Forex, na których statystycznie ponad 95% inwestorów traci środki podczas kilku miesięcy inwestowania. Na blogu znajdziesz również opinie o bankach, recenzje produktów i szereg porad z tego zakresu.

Bieżące wydarzenia ekonomiczne

Na stronie opisuję najnowsze wydarzenia polityczne i ekonomiczne mające wpływ na gospodarkę. Moje oceny i wnioski są subiektywne, więc nie zalecam podejmowania decyzji inwestycyjnych na ich podstawie.
Nie jestem nie omylny i nie uważam się za Alfę i Omegę. Jeżeli masz inne zdanie niż moje możesz bez przeszkód umieścić je w komentarzu pod artykułem. Oczywiście tylko merytoryczne komentarze przejdą pozytywnie weryfikację. Będące zwykłym spamem, albo inne zakamuflowane formy reklamy nie zostaną zatwierdzone i opublikowane.

O stronie
  • 4.67 / 5 5
3 głosy, średnia: 4.67 (wynik: 94%)

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
1000